5 prostych sposobów, aby pozbyć się trądziku

0
307
5 prostych sposobów, aby pozbyć się trądziku

5 prostych sposobów, aby pozbyć się trądzikuPodczas gdy coraz trądziku jest normalne, codzienne stan skóry, która wpływa na nas wszystkich w pewnym momencie lub innego, mając ich boli, a także niewygodne. Ale zanim zbadać sposoby, aby pozbyć się trądziku, ważne jest, aby znać fizjologię za nimi. Dla najwięcej ludzi, krosty nic więcej niż odbicie podrażnienia skóry, co prowadzi do infekcji oleju poddaje się gruczoły w skórze. W większości przypadków krokowego w jakiś sposób pobudzane i po prostu zaczynają produkować zbyt dużo oleju, co prowadzi do nasycenia krokowego. To nadmierny olej pochłania bakterie normalnie znaleźć na skórze i powoduje infekcję i wynika produkty pus. To co powoduje faktyczną wzniesione strefy na skórze.
https://www.smile29.eu/

Podczas gdy najwięcej ludzi wierzą używać srogie substancje chemiczne, krzepki mechanicznie szorować, a nawet obserwować lekarzem pomarańczowej skóry i obsługi lasera najlepszy sposób taktować losowe krosty, oftentimes te przetwarzania właśnie pogarszają problem i sprawiają, że sprawy złym. Tak, dla losowych, zlokalizowanych przełomów, oto kilka naturalnych środków, które mogą pomóc pozbyć się trądziku szybko i bezboleśnie.

1. Lód

Do kutasa, który jeszcze nie doprowadził do erupcji ropy na skórze, lód można użyć, aby zmniejszyć obrzęk i promocji gruczołów łojowych kurczyć i wypchnąć nadmiar olej i bakterie z podrażnionych łojowych. Korzystać z lodu, aby uniemożliwić powstawanie wyprysków:

Zawiń lód w kawałek tkaniny i przytrzymaj go na odsłoniętej powierzchni skóry w ciągu kilku sekund.

Odczekaj kilka minut i powtórz proces.
Nałóż lody kilka razy w ciągu dnia, i pryszcz powinien zniknąć w ciągu zaledwie dzień lub dwa.

2. Cytryn

Jeszcze jeden świetny sposób, aby wyeliminować trądzik – stosować świeży sok z cytryny. Słaby kwas cytrynowy będzie działać jako środek antyseptyczny i zabijać bakterie w gruczole podczas gdy pracujący jako środek ściągający, aby wysuszyć w górę nadmierny maśle. Istnieje kilka sposobów zastosowania tego narzędzia.

Za pomocą czysty, sterylny wacik, nałożyć sok z cytryny na obszarach dotkniętych przed snem.

Dla bardziej uporczywych pryszczy utworzyć pastę z soku z cytryny i cynamonu w proszku i stosować na pryszcze na całą noc. To pomoże szybko pozbyć się trądziku, ale nie jest zalecane dla osób z wrażliwą skórą.

3. Miód

5 prostych sposobów, aby pozbyć się trądzikuMiód od dawna znany jest jako naturalny środek antyseptyczny i może pomóc, aby szybko zniszczyć bakterie w gruczołach łojowych, co pomaga przyspieszyć proces gojenia.

Po pierwsze, użyj czysty, sterylny bawełna pochylony zastosowanie i лиманда miód raz na wady skóry, pozostawiając ja dalej na co najmniej 30 minut przed przepłukać ciepłą wodą.

Ponadto, można utworzyć pastę z proszku cynamon, jak sok z cytryny, i pozwolić mieszanki pozostać w kontakcie z trądzikiem na noc przed płukaniem.

4. Pasta do zębów

Pasta jest doskonałym leczenie trądziku, że większość ludzi ma dostęp do bez konieczności wykonywania wycieczkę do sklepu spożywczego. Pasta do zębów najlepiej używać jako kontynuacja działań na zamarzanie, aby uzyskać najszybsze rezultaty. Ważne jest, aby zauważyć, że Biały pastę należy stosować raczej niż żel.

Nałóż trochę białej pasty do zębów na chorobowo skórę przed snem i pozostawić na noc, rano zmyć zimną wodą.

Jeśli nigdzie nie będzie można powtórzyć w ciągu dnia, upewniając się, że pasta do zębów jest w kontakcie z trądzikiem przez co najmniej trzydzieści minut, aby być skuteczne.

5. Parowy

Para ma niesamowite korzyści dla skóry, otwierając pory i rumienić się wszystkie złe rzeczy. Działa to dobrze dla osób z trądzikiem.

Najpierw napełnić duży garnek z ciepłą wodą z kranu, a następnie ustawić całość tak, aby dopuścić do zanurzenia z rosnącym prom. W żadnym wypadku nie należy dopuścić do kontaktu skóry z ciepłą wodą, ponieważ może to spowodować poparzenia.

Po trzydziestu minut, delikatnie osuszyć twarz ręcznikiem i nałóż безмасляный nawilżający krem na całą twarz.

To tylko niektóre ze sposobów, którymi można pozbyć się trądziku szybko i pomóc promować zdrowe, zwilżoną skórę. Masz domowe środki, które działają, aby pozbyć się trądzik szybko?