6 sposobów, aby zwiększyć swój sen laski

0
354
Tak więc, w pierwszą noc badań mężczyźni powinni byli zrobić dokładnie to: spali w laboratorium snu około 8,5 godzin.

6 sposobów, aby zwiększyć swój sen laskiRobimy tak wiele, aby nasza skóra wyglądała pięknie rano. Nasze liczniki, wanna obciążone zawsze od 10-krokowy pielęgnacji skóry do Fenty foundation lub ostatniego Amazonki od czystych marek kosmetycznych.

Ale co, jeśli jeden z największych tajemnic poprawy skóry był tak prosty, jak się położyć i zdrzemnąć? Ponieważ nasz organizm nie przestaje pracować — zwłaszcza, gdy śpimy.

Okazuje się, że za koncepcją salon https://cnsfoundation.org/hydroface/ kosmetyczny kosztuje sporo badań i nauki. Sen kiedy jakiś z najważniejszego wewnętrznego — i naskórka-zbawienie dokonuje!

Dopóki nie muszą w pełni zrezygnować z trybu skóry opieki dziennego na rzecz coraz więcej Zzz, będą niektóre lekkie drogi amp Twój stosunek skór-sen dla wyników rano.

Jak sen wpływa na skórę

Można niemal powiedzieć, że uzyskanie zły sen nie sprawia, że się obudził-jak-to cuda dla Twojej twarzy. Badania mówią nawet, że jedna noc złego snu może powodować:

 • opadające powieki
 • opuhshyy oczu
 • ciemne kręgi pod oczami
 • blada skóra
 • więcej zmarszczek i cienkich linii
 • bardziej obwisłe kąciki ust

Badanie 2017 roku wykazało, że dwa dni ograniczenia snu negatywnie wpływa na postrzeganą atrakcyjność, zdrowie, senność i niezawodność uczestnika.

To, co wydaje się problemem na jedną noc, może przekształcić się w coś bardziej stałego.

Przede wszystkim, należy zdać sobie sprawę, że sen to czas, kiedy twoje ciało regeneruje się. Odnosi się to zarówno naskórka, jak i dla mózgu i mięśni. Podczas snu, przepływ krwi twojej skóry zwiększa, i organ отстраивает na nowo swój kolagen i naprawia uszkodzenia od ULTRAFIOLETOWY ujawnienie, zmniejszający zmarszczki i plamy starcze.

Po drugie, sen to czas, kiedy twoja twarz nieuchronnie styka się z elementami bezpośrednio wokół niego przez długi czas, zwłaszcza jeśli masz polecane siedem-dziewięć godzin każdej nocy.

Pomyśl o tym: twoja twarz przeciwko brutalnej, сушащейся mineralnej w ciągu jednej trzeciej swojego istnienia i narażone na działanie słońca w ciągu dwóch następnych godzin może zrobić wiele na wygląd i zdrowie skóry. Oto, co możesz zrobić, aby pomóc skórze odpocząć.

1. Uzyskaj pełną noc snu1. Uzyskaj pełną noc snu

Najlepsze miejsce, aby rozpocząć dla skóry i dla zdrowia w ogóle to uzyskać zalecaną ilość odpoczynku każdej nocy.

WYNIKI złego snu dla twojej skóry są liczne i znaczące, w tym:

skóra, która starzeje się szybciej

skóra, która nie bierze również od środowiskowi stressors tak jak słońca ujawnienie

mniej satysfakcji z twoim jakości skóry

Czasami może to być dzień wolny, ale średnio trzeba spać od siedmiu do dziewięciu godzin. Jeśli zastanawiasz się, jak zresetować wewnętrzny zegar i dogonić resztę, spróbuj spać w weekendy, zgodnie z naszym трехдневному instrukcji naprawczych.

Można również śledzić swój sen za pomocą noszony fitness-tracker.

2. Umyj twarz przed snem

Ustaliliśmy jak będzie spać surefire drogi pomóc skórze naprawiać: przepływ krwi zwiększa się, że kolagen rebuilt, i mięśnie w twojej stronie osłabienie po długiego dnia.

Ale zasypianie z brudnymi twarz może również uszkodzić wyglądu twojej skóry.

Czyścić swoją stronę każda noc pradopodobnie jest znacząco niż w Ranku — nie trzeba używać wyobraźni produkty lub szorować zbyt mocno. Delikatny żel do usuwania zanieczyszczeń, makijażu i dodatkowego oleju zrobi swoje.

Nie chcesz dać bodźce dnia, zatykaniu porów, szansę zanurzyć się i spowodować szkody w ciągu jednej nocy. Może to spowodować:

 • duże pory
 • sucha skóra
 • wysypka
 • zakażenie
 • zapalenie
 • trądzik wybuch

3. Użyj nocny krem i umieścić szklankę wody na nocnym stoliku

Mycie twarzy może wysuszyć, a sen może również odwadniania skórę, zwłaszcza jeśli śpisz w warunkach niskiej wilgotności. Pobyt uwodniony wody pitnej może pomóc do pewnego stopnia, że twoja skóra naprawdę potrzebuje w nocy nawilżania.

Znowu, nie potrzebujesz najbardziej osobliwy produkt na rynku. Ci właśnie potrzebne są bardziej gęste śmietanka lub olej mogą pomóc twojej skórze gdy śpisz. Inna opcja – używać codziennie nawilżający i warstwę wazeliny — za pomocą czyste ręce do góry, aby zablokować nawilżenie. Dla bardziej supercharged produktu, spróbuj nocną maskę do spania.

4. Spać na plecach lub użyć specjalnego poszewkę

Ma sens, że pozycja twojej twarzy podczas snu (w ciągu jednej trzeciej dni!!!!) ma znaczenie dla twojej skóry.

Spać na nierównej powierzchni bawełny może podrażniać skórę i zaciskać swoją stronę na długie godziny jednocześnie, wydatki do usuwania zmarszczek. Podczas gdy większość zmarszczki spowodowane wyrażeniami, które robimy, podczas gdy my śpimy, zmarszczki na twarzy i klatce piersiowej może być wynikiem snu na naszych żołądkach lub stronach.

Proste rozwiązanie tego problemu-spać na plecach, co ma również kilka innych zalet, nawet jeśli trzeba ćwiczyć z upływem czasu.

Jeśli wolisz spać na boku, zrobić skóry poduszkę. Сатинировка lub Silk poduszka zmniejszają podrażnienie i ściskanie skóry aż poszewki miód-tlenki mogą zmniejszyć kurze łapki i inne drobne linie.

Skóra-specjalne poszewki, aby spróbować:

Jedwab morwy poszewka, $21.99

Биопедическая piękno zwiększenia miedzi poszewka, $29.99

5. Podnieś głowę5. Podnieś głowę

Udowodniono, że podnoszenie głowy pomaga przy храпе, кислотном reflux i nosa pojemnikach — wszystkie problemy, które mogą zakłócić jakość snu, a więc skóry. Poza tym, może pomóc zmniejszyć worki i cienie pod oczami ulepszać przepływ krwi i zapobieganie krwi od ułożone razem.

Podnosić głowę podczas snu może być tak proste, jak dodanie dodatkowej poduszki, dodawanie Klina do тюфяку, lub nawet podpierając głowę łóżku trochę cali.

6. Trzymaj się z dala od słońca, podczas snu

W tym czasie jak będziemy spać w ciemności, śpię z twojej skóry bezpośrednio na słońce rano lub podczas snu, mogą mieć szkodliwe działanie na twojej skórze zdrowie i wygląd — nie mówiąc już o tym, że sen w oświetlonym pomieszczeniu może zakłócać sen i rytm snu.

Uzyskanie gęstej zasłony lub upewniając się, że twoje łóżko jest poza prostej linii Słońca może pomóc.

Przytulić zdrowy sen jako droga do zdrowej skórze

W 2019, przemysł skóry opieki zobaczy obliczeni $ 130 mld dolarów globalnych sprzedaży, w postaci płukanek, zastępcze, surowic i scrubs. Ale podczas gdy my często spędzamy dużo naszego czasu наслаивая i lasering naszą skórę, odwracający uwagę jak traktujemy naszą skórę podczas godzin spać nie musi być przeoczony.

To nie tylko blask lub młodości, o zachowaniu zdrowia ciała, umysłu i skóry na długie lata. Kilka zmarszczek nigdy nikomu nie zaszkodzi-w rzeczywistości, są one zwykle są oznaką szczęśliwych przeżytych lat.