Czy Twoja miłość jest w porządku?

0
221

Być może nie wydaje się to na pierwszy rzut oka, ale problemy z brakiem apetytu na seks są znacznie bardziej powszechne u mężczyzn, jak mówi powszechna opinia. Najczęściej jest to konsekwencja zbyt niskiego libido spowodowanego brakiem testosteronu, ale przyczyn i związanych z tym problemów może być więcej.

Najczęściej niski apetyt na seks u mężczyzn objawia się stopniowo i nie jest to stan, który pojawiłby się znikąd w absolutnym stopniu. Wręcz przeciwnie, wzrost ma tendencję do stopniowego i ma pewną gradację w dłuższym okresie czasu.

Jaka przyczyna niskiego libido

Szybkie wykrywanie przyczyn i objawów może poprawić perspektywy powrotu apetytu seksualnego do normalnego stanu. Ale jeśli zaniedbasz pierwsze objawy i nawet nie zwracasz uwagi na zapobieganie, niski apetyt na seks może stać się stałym stanem. Niski apetyt na seks u mężczyzn zwykle przeplata się z niskim libido.

Na to wpływa kilka czynników, na przykład stan hormonalny, stan fizjologiczny organizmu, ale także, na przykład, czynniki psychologiczne. problemy z erekcją – jeśli mężczyzna ma niski popęd płciowy, zwykle nie chce swojego penisa albo i mogą być problemy z początkiem erekcji, jej wytrzymałość i, wreszcie, z jakością erekcji.

Problemy partnera-chociaż prawdą jest, że każdy związek powinien opierać się przede wszystkim na wzajemnym zrozumieniu, bez jakości życia seksualnego z pewnością nie może, a zatem braki w tej dziedzinie zostaną przeniesione na całe partnerstwo.

Depresja i inne problemy psychologiczne-brak seksu wpływa również na stan psychiczny zarówno mężczyzn, jak i kobiet; brak wyładowania energii seksualnej może objawiać się w stanie psychicznym oraz w stanach lękowych lub depresyjnych jak już wspomniałem, może być kilka czynników i prowokujących przyczyn, które stoją za Niskim lub zmniejszającym się apetytem na seks u mężczyzn.

Dlaczego masz niskie libido

Wiele razy występuje nawet kombinacja kilku czynników, a następnie konieczne jest dokładne badanie i ocena. Niski poziom testosteronu: najczęściej brak testosteronu w organizmie stoi za Niskim apetytem na seks. Przyczyną może być nieprawidłowe działanie układu hormonalnego, ale najczęściej jest to naturalny spadek spowodowany wiekiem wzrostu i brakiem stymulacji z zewnątrz.

Zły styl życia lub wpływ narkotyków: jeśli masz mało odpoczynku, brak snu, pić nadmiernie napoje alkoholowe lub dymu, wpłynie to nie tylko na ogólną witalność, ale także w dziedzinie erekcji i życia seksualnego. Niektóre skutki uboczne leków mają również negatywny wpływ.

Problemy w związku: nawet drobne problemy w związku z partnerem mogą objawiać się brakiem zainteresowania seksem, a później jakimkolwiek kontaktem fizycznym. Są to różne nierozwiązane problemy, napięcia, ale także rutyna i brak regularnego kontaktu, w tym seksualnego.

Czynniki psychologiczne niskie libido, a tym samym spadek popędu płciowego również wpływają na problemy typu psychicznego. Jest to przepracowanie, zmęczenie, stres, lęk lub depresja, które są dziś dość powszechne. Ponadto słaba intensywność tych problemów przejawi się więcej niż myślisz.

Co najlepsze jedzenie na nim

Owoce morza, przyprawy, truskawki i wiele innych produktów spożywczych zawierają substancje takie jak witaminy, aminokwasy i minerały, które mogą poprawić stan apetytu seksualnego przy długotrwałym spożyciu. Działa głównie w celu stymulowania testosteronu, ale także rozszerzania naczyń krwionośnych. Zmiany reżimu i środki dotyczące stylu życia stanowią ważną część rozwiązania.

Oznacza to unikanie czynników ryzyka wymienionych w przyczynach, ale także, na przykład, poprawę witalności psychologicznej i fizjologicznej oraz kondycji fizycznej. Jeśli za problemem niskiego libido, niskiego poziomu testosteronu lub ogólnie niskiego apetytu na seks jest jakiś poważniejszy problem patologiczny, konieczne jest profesjonalne leczenie. Dotyczy to głównie różnych zaburzeń i chorób fizjologicznych, o których wspomniałem powyżej.

W stopniu, w jakim ja sam przeszedłem przez wyżej wymienione problemy i rozwiązania, chciałbym opowiedzieć wam moje własne doświadczenia. Porady z praktyki są bezcenne, zwłaszcza w tak delikatnym temacie, jak niski popęd płciowy u mężczyzn. Sam to wiem.

Dowiedz się przyczyny niskiego popędu płciowego: z profesjonalnym badaniem lekarskim wszystko zaczyna się od wywiadu. Spróbuj dowiedzieć się za pomocą samokontroli powodu, dla którego nie masz apetytu na seks. W duchu przechodzisz przez wszystkie czynniki, które negatywnie na Ciebie wpływają.

Podejmij środki reżimowe i trzymaj się ich: jeśli przyczyna nie ma charakteru patologicznego, to znaczy poważnej choroby, środki reżimowe kombinowane najlepiej pomogą. Jednocześnie zmiana stylu życia, zmiany w seksie, większy odpoczynek i poprawa relacji partnerskich okazały się dla mnie udane.