Hosting, serwer, hosting, hosting: Jak wybrać?

Hosting, serwer, hosting W tym poście starałem się zebrać to, że Internet jest (również) przedstawić wykonawcy do magazynu, serwer lub hosting w temacie, należy wiedzieć. Z góry przepraszam za to – to nie jest angielski termin i techniki zarządzania serwerem w celu wypełnienia artykułu, ale konkretnie zamierza stać się Wykonawcą, jak słuchać.

Hosting, serwer, hosting, hosting: co można przeczytać w tym artykule ?


Jeśli nie chcesz dużo czytać, więc w tym , powiedz mi swoje myśli w przestrzeni w odniesieniu do:

1. Hosting, serwer, hosting, hosting: jaka jest różnica?

Faktycznie, nie ma, przynajmniej nie dla wykonawcy (użytkowników) punktu widzenia. W просторечье zazwyczaj są one jednym i tym samym znaczeniu, co i pojemność serwera, że witryna musi być dostępny online. Chcesz w końcu coś naprawdę online zarabiać pieniądze? Jak zbudować udaną doradczy biznes i zarabiać dochód pasywny na pozostałości. Jeśli masz trochę się różnią, to, być może, hosting (wymawia się:) to jest najlepsze słowo. Hosting i terminy hosting, bo możesz i nie będziesz nawet używać, kiedy nie jesteś w miejscu, tylko pliki (na przykład, firmowe, pliki, zdjęcia, filmy itp.) chcesz online, modne nazwa w chmurze. Serwer i w zasadzie cały samochód i za usługi, które zaspokajają swoją stronę. I to w większości przypadków nie pokrywa się , ale widzę, że jest za późno. Przechowywanie parku ogłoszenie

2. Domena hosting wybór dostawcy

Jeśli masz już domenę, mam na myśli, że nazwa twojej strony, to gdzieś trzeba przechowywać. Strony internetowe, pliki komputerowe, jak, na przykład, umowy lub referat, jakie słowo piszesz. Na te pliki w internecie są dostępne dla wszystkich, jak komputery robią w ten dzień i noc, szybkie połączenie do sieci. Te serwery www są nazywane i, jak zwykle, podzielić je wspierał, ogromne sale z klimatyzacją i częścią wypoczynkową.
Cóż, tak dla tła. Rzecz w tym, że potrzebny jest taki serwer i zacząć trochę miejsca na serwerze, gdzie pliki strony internetowej. To się nazywa hosting lub hosting provider-firma do czynienia. Chcesz w końcu coś naprawdę online zarabiać pieniądze?

2.1. Wymagania dotyczące dostawcy domeny hosting

Serwer może znajdować się w dowolnym miejscu na świecie, gdzie istnieje dostęp do internetu. Niezależnie od tego, czy jesteś .En .UE .com lub jakiejkolwiek innej domeny, który wybierzesz, serwer może być w domu, w stanach ZJEDNOCZONYCH, wszędzie. Ja jeszcze Węgry lub przynajmniej Europy zaleca, po prostu dlatego, że jeśli czytelnicy, klienci większą część , to tutaj będzie najszybszym stronę (tak samo, jeśli zagraniczne plany, myślę, że w kraju lub na działkę, aby być bliżej do serwera, gdzie większość odwiedzających ma).

Dostawca domeny hosting (to jest czasami angielski, więc hosting, każdy nowy hosting nazywa) jest wybrana, warto spojrzeć na trzy rzeczy.
Cena. Może to jest strona rozrusznik, to najważniejsze. Istnieją ogromne różnice, aż do dziesięć razy różnice można znaleźć. Może być najlepsza obsługa, warto zapłacić trochę więcej, ale wysoka cena nie gwarantuje najlepsze usługi. Cena słuchać sztuczek, na przykład, że pierwszy miesiąc to bardzo tanio. Hosting provider z wieloletnim chcesz kontrakt, to nie jest ważne, ile trzeba zapłacić mi za to dzisiaj, ale to, ile miesięcznie można zmniejszyć dłuższej perspektywie.

Dział obsługi klienta. Trzeba zdecydować, czy potrzebny jest ci dzień i noc na telefon, można zadzwonić do pomocy technicznej, lub e-mail. W tym ostatnim przypadku, jeśli w piątek wieczorem to problem twojej strony, to może się okazać, że we wtorek nie będzie działać. To jest wada, ale również to, że ciągły obsługę klienta przez telefon, jak zwykle, wyższych cenach.

Wymagania techniczne. Jest to miejsce, być może, szybkość połączenia z Internetem i wszelkie programy działające w tle, co oznacza, że bez nowoczesnych stron internetowych nie będzie działać. (Tutaj połączenia z serwerem i dostęp do internetu-relacje między Internetu-to zupełnie inna Kategoria, niż w domu lub w biurze połączenia.) Cm. Rozdział o tym poniżej bardziej szczegółowo o tym, co naprawdę ważne, jest to najlepszy wybór dla przechowywania? sekcja.

Nieco bardziej zaawansowane info: w Ameryce mamy dzisiaj usługi hostingu, gdzie masz nieograniczony na przechowywanie nieograniczonej ilości stronę, aby pomieścić miesięczne 5-6 $ (jest to dodatek domena nazywa). Jeśli znasz angielski i kary na amerykańskim serwerze nieco mniejszą prędkością, to w ogóle nie polecam, bardzo dobra obsługa w najlepszej cenie. (Jeśli jesteś gotowy do rzeczy, to aktywacja usługi cloudflare, częściowo za darmo dostępna jest również tak, że będziesz doskonalić w prędkości.)

 

Co to są farmy serwerów ?

 

Farma serwerów hostingowych we Francji 2006,. W możliwość za miesięczną opłatą w danym  Ale ograniczony Rozmiar pamięci rynku nadal ograniczać, to dowodzi, że mamy kilka lat pozostało za nami. 100 megabajtów (MB) miejsca na dysku kilka zdjęć, wyposażony strony internetowej wystarczy,

jeśli masz dużo zdjęć, wolałbym 1000 MB zalecane, filmy, i inne gadżety, w przypadku nawet większy pakiet.Szybkość połączenia internetowego z uwzględnieniem zalecanych dostawcy usług nie stosuje się jakieś specjalne ograniczenia (jest to prędkość, z jaką serwer i dostęp do internetu). Ale jeśli wybierzesz zobacz, i myślę, że w najgorszym przypadku, nie będzie 50 megabitów / sekundę.

Większość usług Server-jest to najbardziej popularny stronę rozwiązań niezbędne warunki do tego, aby najtańszy zestaw wyszedł. Jestem bardzo przydatne, wolny, wiodących producentów oprogramowania, zalecamy zawsze uruchomić stronę jako tło (WordPress), że za godzinę może zebrać stronę. Do tego potrzebne są następujące warunki na serwerze: na PHP 5.2.4. lub powyżej, MySQL 5.0 lub wyżej, a najlepiej serwer www Apache i moduł mod_rewrite. To techniczne rzeczy, ale chcesz wiedzieć i sprawdzić zanim zapłacisz powiedzmy, opłaty rocznej z dostawcą usług. Aby uzyskać więcej informacji na WordPress hosting.

Inny rodzaj silnika stronę w przypadku jakichkolwiek zdarzeń, szukać, pytać, jakie warunki można oczekiwać od strony programisty silnika. Środki te powinny być dostawca domeny hosting do wykonania. Tutaj, aż do numeru wersji też są ważne. Naprawdę poważny stronę lub wiele stron internetowych, mieli swoje własne Ustawienia serwera jest zalecane, ale nie jest to tematem tego postu.

Uwaga: informacje na temat nagrywania i pisania były ważne. Online-świat szybko się zmienia, patrz uważnie na boki, zanim zobowiązanie dostawcy usług hostingowych. Ceny jeszcze nie napisałeś usług, dlatego, że są do miesięcznego poziomu może się różnić, i wiele razy, są konkretne działania. Popatrz uważnie na wszystko i w pełni wybrać na siebie odpowiedzialność! W świecie, dużo rozmawiałem z hosting. Przed tym, jak wybrać się rozejrzeć. Opisz siebie, że twoje oczekiwania (obejmuje to wszystko, co wyżej pisałem), a co najmniej, że można się spodziewać. Poznaj ceny. Ważne jest, aby nie wchodzić w multi-letni kontrakt, pierwszy miesiąc rabat, a następnie każdy dostawca usług będzie droższe.