Jak dbać o swoje serce?

0
300
Musisz być jednym, aby podzielić się wszystkim z pacjentem

Aby bardzo uważnie słuchać o tym, co się stanie.

Po przybyciu na pogotowie pacjent natychmiast skontaktuje się z lekarzem lub zespołem odpowiedzi kardiologicznej. Lekarze szybko potwierdzą atak serca, złagodzą objawy i wyleczą problem. Dla członka rodziny lub przyjaciela, który przychodzi razem, nadal masz ważną rolę do odegrania w nagłych wypadkach, których potrzebuje pacjent.

Jeśli jesteś mężem [członkiem rodziny lub przyjacielem], możesz dodać informacje o historii medycznej” – powiedział dr Seward.  Możesz pomóc lekarzowi lub pielęgniarce w ER been lepiej zrozumieć, co działo się z pacjentem, ich sytuacja lub objawy były przed przybyciem do szpitala. Informacje są biologicznie ważne! Ważne jest również, aby bardzo uważnie słuchać o tym, co się stanie.

Musisz być jednym, aby podzielić się wszystkim z pacjentem,

Musisz być jednym, aby podzielić się wszystkim z pacjentemMusisz być jednym, aby podzielić się wszystkim z pacjentem, gdy są w stanie zrozumieć, co się stało. I wszystko będzie się działo szybko!” Jednym z powodów, dla których zespół ratownictwa medycznego porusza się tak szybko, jest to, że czas jest mięśniem. Jak wyjaśnił dr Benton: „powiem ci, że to pięcioosobowy zespół, który wygląda jak szalona aktywność,ale jest to kontrolowany Chaos. Wszystko odbywa się z jakiegoś powodu.”Zespół porusza się szybko, aby przywrócić przepływ krwi do serca.

Po zawale serca, im dłużej odcinki serca pozostają bez przepływu krwi, tym więcej uszkodzeń zostanie wyrządzonych mięśniowi sercowemu. „Zdajesz sobie sprawę, że ten zespół musi cię wyleczyć w mniej niż piętnaście minut, co jest ich celem. Skoncentruj się na tym, co osiągniesz, popraw się i zajmij się wszystkimi „zawiłościami” później, takimi jak modyfikacja i zapobieganie czynnikom ryzyka. Wszystko to zostanie omówione podczas jego 3-5-dniowej hospitalizacji ” – stwierdził dr Craven. Nachylić się.

To jest to, co my, lekarze, zapewniamy.

Po leczeniu. Pacjent Kardiologiczny z ER zostanie ostatecznie zabrany na oddział szpitalny w celu ciągłego leczenia, starannego nadzoru i opieki. W tym momencie będą mogli przyjmować krótkoterminowych gości. Gdy ciśnienie krwi, funkcje serca i zdrowie serca powrócą do normy po zawale serca, pacjent będzie mógł wrócić do domu.

Zwraca uwagę, że ważne jest, aby improwizować z pacjentem w ciągu tych pierwszych kilku dni lub tygodni.

Członkowie rodziny muszą zrozumieć, przez co przechodzi ta osoba, ponieważ niektórzy ludzie nigdy nie chorowali w swoim życiu, nigdy nie byli u lekarza lub w szpitalu na leczenie i nagle zmienia to wielką grę. Przeszedłeś od przyjmowania jakichkolwiek leków do przyjmowania pięciu różnych recept. Wcześniej jadłeś, co chciałeś, a teraz jesteś ograniczony. Paliłeś papierosy, nie paliłeś, nie ćwiczyłeś, ćwiczysz. Jeśli nie dbają o siebie w każdej chwili pracy, uczymy Cię, aby umieścić rzeczy w priorytecie.”

Rehabilitacja kardiologiczna jest jednym z wielu kroków niezbędnych do porzucenia życia po zawale serca. Pacjenci z sercem przyznają, że będą teraz mieli współpracę ze swoim kardiologiem, gdy rozpoczną się regularne wizyty w biurze. Około dwa do trzech razy w tygodniu przez sześć tygodni. Będziesz ćwiczyć i uczyć się o diecie i radzeniu sobie ze stresem. To jest to, co my, lekarze, zapewniamy.”Za kilka lat pacjenci będą ostatecznie pracować, aby zapisać się na coroczną obserwację!