Jak leczyć problemy ze wzrokiem?

0
345
Nadszedł czas wyjaśnić, dlaczego te oświadczenia.

W trakcie krótkim artykule zaproponuję ci kilka porad o tym, jak poprawić wzrok bez okularów!

W trakcie krótkim artykule zaproponuję ci kilka porad o tym, jak poprawić wzrok bez okularów!Moje doświadczenie było, że w ciągu 4-5 lat poszedłem do okulisty z pewnej spójności, a także moja krótkowzroczność faktycznie wychowuję, wraz z kwotą środków pieniężnych przekazanych do lekarza i do optycznym, biorąc pod uwagę, że każdego roku musiałem włączyć soczewki. Jestem pewien jednak, że ty lub jeden z twoich znajomych stało się coś porównywalna.

Stanowisko, które odpowiada znacznie bardziej niż inne SiamoUniverso strony internetowej, można połączeń do określonego otwartością i szerokością spojrzenia. Jeśli wolisz nie przyniesie problemów, a także nie mieć odwagę, aby spojrzeć na niezwykłe wizje, ale zamiast tego, aby nieświadomie podąża ludowych mas, wtedy przestaniesz przeglądy teraz.

Nie są uszkodzone? Cóż, za mną, że na pewno odkryć zaskakujące rzeczy. (I również upewnij się, aby przedstawić krótki poufne badanie zaproponował w końcu).

Na początku XX wieku, amerykańskiego lekarza (W. Bates) miał fantastyczne wyczucie, że krótkowzroczność (problem w zasięgu widzenia), a także dalekowzroczność (wady zbliżenie widzenia) były wady nie jest dziedziczna, ale okazuje się. On zrozumiał, w zasadzie, nie urodziłeś się widzący, ale przyszedł, aby być, a także przyszedł do atmosferyczne zewnętrznej atmosferze.

Z eksperymentów przeprowadzonych na niektórych małp potwierdziły słuszność tej koncepcji. Gdyby małpy mężczyźni zostali wyświęceni w wyjdź z ustawień, a także przyniosła jedzenie dla nich w tych atmosfer, to samo odnosi się do uszkodzenia wzroku.

Nie trzeba używać ostrość wzroku, aby zajrzeć w szereg z drzew, w poszukiwaniu pożywienia lub aby przejść na możliwe zagrożenia, na nich było gorzej. Oczy małpy, mówiąc prościej, po impigrivano i infiacchivano. I małp wykazały poprawy widzenia po kilka miesięcy od startu w środowisku naturalnym.

Masz to prawo. Nie zwracajcie uwagi na to jedno wielkie kłamstwo, że w rzeczywistości były cięte na środki komunikacji, u wielu specjalistów medycznych i od „dominującą punktu widzenia”, pozbawione szyb … poza tym, że dla ciebie, aby być modnym, zakłada on korzystać z najbardziej aktualnych wersji Armani lub chissàchi. Twoje ciało ma środków, aby zwiększyć zdanie.

Nadszedł czas wyjaśnić, dlaczego te oświadczenia.

Nadszedł czas wyjaśnić, dlaczego te oświadczenia.Dla nie wiedzą, oczy poruszają się we wszystkich licznych instrukcji mogą iść, kolekcja masy mięśniowej grup, które nadają różne punkty gałki ocznej w czaszkę. Mięśnie te, jak i wszystkie inne mięśnie, pozostałe, mogą osłabić nie używania lub nadużywania.

Zainteresowanie, mięśnie te nie tylko pozwalają skierowane w prawo lub w górę, ale także uczestniczy w ostrość.

Style życia, który prawie wszystkie prowadzą, co zmusza nas do godziny wizję na krótki zasięg, który znajduje się na ekranie komputera, lub, co gorsza, telefon komórkowy jest jednym z najważniejszych nadal kojarzy się z powszechną zużycie widok. Jakby tego było mało, różne drobiazgi teconoglogici, aby zrobić gorzej noistre zdolności wzrokowe, sytuacja pogarsza się jeszcze i rzeczywistość, którą, niestety, wkładamy składową naszego życia w zamkniętych środowiskach, które, naszym zdaniem, powinny rzadko skupić się na informacji, która przekracza 5-6 metrów.

To jest dodatkowym cen na alienacji mężczyźni z natury: utraty zdolności zobaczyć na horyzoncie morze pojawieniem się tornado, lub istnienie przeszkód na duże odległości na trasie … innymi słowy, i jakby żółtej widzenia szepcze szansę odzyskać styl życia, który odbywa się w większości na świeżym powietrzu i w kontakcie z naturą.

I też trzeba przyznać, że okulary nie jest rozwiązaniem, oczywiście. Zazwyczaj pogarszają problem, tak jak mięśnie pozostał związanym z naciskiem impigriscono o wiele więcej … i sytuacja okazuje się podobnej brak narkotyk dla narkomana: stary, odcienie obiektyw nie brakuje, tak samo, jak to staje się konieczne, aby go powiększyć. Ja się upewnić, że na pewno zostanie pokazany.

W skrócie, na pewno dają rade sensowne i łatwe przytulił, aby poprawić swój wzrok bez okularów, jak w rzeczywistości, ze względu na brak soczewek. Podejścia, opisane poniżej, są jak dla leczenia krótkowzroczności, a także do leczenia dalekowzroczności, z ze względu na korekty.