Jak radzić sobie z jaskrą w oczach?

0
404

Jaskra jest poważną chorobą.

Jaskra jest poważną chorobą oczu, która może wpływać prawie milion ludzi we Francji. Trudno określić, w swoim początku, to patologia widzenia, jednak nie powinny być rozpatrywane szybko. Krople do oczu, laserowa operacja czynnikiem obecnie metody leczenia jaskry z lekarzem Ansel, okulista. Jaskra to choroba, wizje, w wyniku dynamicznego sukcesu nerwu wzrokowego i pola widzenia przed nadmiernym wzrostem ciśnienia w oku. To patologia, którą należy traktować bardzo poważnie, zwykle pojawia się po 45 lat. Bez leczenia, może to spowodować uszkodzenie wzroku.

Trudne do określenia ze względu na brak objawów jaskry powinny być ekranowane, regularnie do okulisty. Wyróżniamy jaskry otwartego kąta, która stanowi 90% przypadków, a także glaucomeaigu, znacznie bardziej rzadkie. Przyczyny jaskry zostać mistycznych istnieją jednak pewne aspekty problemu: wiek, dziedziczność, krótkowzroczność ekstremalne, lub nadciśnienie tętnicze i cukrzyca.

Leczenie jaskry zależy od indywidualnej sytuacji. Tylko okulista może zdecydować, co jest dobre dla ciebie. Zazwyczaj leczenie opiera się zmniejszyć oczu w postaci kropli. Ich cel: zmniejszyć zmęczenie oczu w oczy. Często najbardziej skuteczną metodą leczenia, co pozwala na zapisanie jednak choroby, które muszą być przestrzegane na co dzień (zwykle 1-2 razy dziennie), a także, jak zwykle, na zawsze. Tak, to zamiast terapii ograniczające.

Poznaj objawy jaskry .

Gdy oczy zaproponował krople nie są skuteczne lub są źle tolerowane (w pozycji ból w oczach, reakcje alergiczne, zmęczenie …), medyczna oko specjalisty może zapewnić do leczenia jaskry przy pomocy lasera lub chirurgicznie.Laser-to jest sposób, aby skutecznie walczyć z jaskrą. W przypadku przewlekłej jaskry, odpływ cieczy wodnistej (płynu oczu krąży z powodu Iris z uczniem w miejscu zwanym kątem инволюционных rogówki) zmniejsza się, co powoduje stres. Laser pozwala zlikwidować „pęknięcia” kąta инволюционных rogówki, a w konsekwencji zwiększa cyrkulację cieczy humoru. To może być konieczne w celu przedłużenia sesji laserowej, zmęczenie oczu, co może mieć tendencję do wzrostu wraz z upływem czasu.

Jeśli chodzi o ostrej jaskry, strumień wodny Wit zostanie zablokowana na poziomie ucznia, a także napięcie może wzrosnąć gwałtownie i również są ważne. Podział tęczówki, laser iridotomy, pojedyncze sesji) zgody na to, aby zwarcie przejście, uczeń, a także zmniejszyć napięcie. Laser zabieg jest absolutnie bezbolesny. Dzieje się tak z prostego znieczulenie miejscowe, a także prowadzi do etykieta jest widoczna gołym okiem.

N w przypadku niepowodzenia z leczenia klinicznego, ale także wtedy, gdy laser jest nieskuteczne, operacja powinna być myśl. Jaskra operacja chirurgiczna, to procedura, która jest dość miękka, który może zmniejszyć zmęczenie oczu, tak, że choroba postępuje z zaworem odcinającym w celu ułatwienia odprowadzania cieczy humoru poza oczy (na spojówki). Niestety, w dziedzinie jaskry, to, co stracone stodoła i leczenia chirurgicznego nie zmniejszyć lub wyeliminować zmiany estetyczne pola, który będzie utrzymywał się po zakończeniu leczenia.

Chirurgia i leczenie.

Operacja odbywa się w znieczuleniu miejscowym lub bazowych znieczulenia, podczas hospitalizacji w krótkim czasie. Sama operacja zazwyczaj trwa trzydzieści minut.Aby uzyskać więcej informacji: strona internetowa francuskiego społeczeństwa jaskry We współpracy z dr Jean-Marc Ansel, specjalista, lekarz, uczestnik akademii chirurgii, a także pisarz leczenia chirurgicznego spektakl zmieniające życie w Médisphère. Naukowcy z USA stwierdzili obiektyw połączenia w stanie wydać krople do oczu w ciągu dnia – czas, oszczędności, a także zwiększyły skuteczność!

We Francji, jaskra wpłynie na 1 mln osób. Ta choroba nerwu wzrokowego występuje, gdy ciśnienie wewnątrz oka kończy się tym, że jest zbyt drogie (powyżej 20 mm hg. art.): jest to wynikiem niedrożności układu wydechowego filtr cieczy wodnistej – przypuszczalnie sieci beleczkowej. Kiedy wewnątrzokularowe płyn, lub wodnisty wilgoci” – gromadzi się niezwykle w oko, nerw wzrokowy kurczy się, jest kruszony: powoduje to zmniejszenie wzrokowej strefie, a potem później na zmniejszenie wizualnych umiejętności. Jaskra jest najczęstszą przyczyną ślepoty we Francji: w świecie, według szacunków specjalistów, że 4,5 mln osób tracę wzrok z powodu jaskry.

Obecnie nie ma lekarstwa na jaskrę. Jednak możemy spowolnić rozwój choroby, a konkretnie dzięki oczu spada hypotonisants oczu, które są używane do obniżenia ciśnienia wewnątrzgałkowego. Krople te muszą być przeniesione w oczy w określonym czasie. Metody leczenia, które mogą być wymagane … RÓWNIEŻ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z OBIEKTYWEM-LEK Dobre wiadomości: naukowcy z uniwersytetu harvarda (USA), można znaleźć sposób, aby zwiększyć zdrowie ludzi, że doświadczenie jaskry. Jest to obiektyw-lek, zadzwoń, skuteczne w strumieniu oczu stale spada. „Maść otoczone na obwodzie obiektywu, aby nie zasłaniać pole widzenia pacjenta: zaczął się bardzo powoli w ciągu dnia,” wyjaśnić naukowców, którzy wydali swoje prace w czasopiśmie okulistyki.

„Z jednej strony, ten obiektyw, na pewno ułatwi życie pacjentów, którzy już nie będą potrzebne, aby cieszyć się czas, aby podjąć je zmniejsza oczy. Drugiej strony, nasze wstępne badania wykazały, że urządzenie to może zrobić lek z celność zwiększona o 50 %: obniżenie ciśnienia wewnątrzgałkowego jest, więc ważnym. Krople do oczu są bardziej wydajni,” one zawierają. Naturalnie, w tej chwili, to wejść w kontakt z obiektywem nie jest na sprzedaż. Tym nie mniej, jest to prawdopodobnie wskazuje na rozwój w dziedzinie leczenia ludzi, którzy mają do czynienia z jaskrą .