Jak radzić sobie z nieświeżym oddechem?

0
295

Dbanie o nieświeży oddech w ustach.

Nieprzyjemny zapach z jamy ustnej, ponadto, nazywa się cuchnący oddech choroba, – zjawisko niepożądane. W kulturze, w biurze, a także w gospodarstwie domowym, który bał się, że dzień nie przeszkadzając innym zapach paskudny ustami? Przyczyny są liczne. Nieświeży oddech może być z powodu złego trawienia, jaskini, za mało dbają, płytki, płytki zdrowia są ignorowane, a czasami, przy stosowaniu niektórych leków. Oto kilka pomysłów, aby wyleczyć śmierdzący oddech, a także zarządzać nimi.

Czyszczenie zębów. Szczotkowanie zębów bez niepewności, najbardziej skutecznym sposobem, aby utrzymać świeży oddech. To zwykłej higieny proste i skuteczne. Najlepiej, trzeba myć zęby po każdym posiłku. Jest to bardzo łatwe do mieć biuro z pakietem mających wykałaczki, pasta do zębów i szczoteczka do zębów. Jednak wybór należy skupić się na sprzątaniu w nocy, przed snem, z powodu tego, że w ciągu nocy, zmniejszenie śliny reklamuje lokaty jedzenia na zębach, który tworzy cuchnący zapach z ust rano.

Rozczesywanie język Podczas czyszczenia zębów, języka jest” fantastyczny brakowało „. A także do walki z nieświeżym oddechem, trzeba dbać o niego, tak, że zęby i dziąsła. Dobry procent bakterii znajduje się na tylnej części języka, i te opracowania zakrywał białawy, która jest główną przyczyną nieświeżego oddechu. Szczotka działa do usuwania śmieci z językowej, jednak można dodatkowo używać skrobaczki do języka, dostępne w aptekach, i co Zakonu dentistes Quebec zakłada. Sprawdzić dentysty. Podczas regularnych wyjazdów, dentysty i higienistka można znaleźć tworzące jamy, i kontynuując bazową ocenę stanu jamy ustnej, a także деснам. Oni pozbyć się płytki nazębnej, który nie może być osiągnięty poprzez szczotkowanie zwykle. Działania te przyczyniają się do zachowania zdrowia jamy ustnej i zdrowia i ochrony przed śmierdzący oddech.

Обеззоливание,Tatar-to depozyt, który opiera się na kuchence. Zazwyczaj badanie co dwa lata wystarczy do tego, aby proces odwapniania. Niemniej jednak, niektórzy ludzie potrzebują trzy czoła za każdy rok, szczególnie osób starszych, które szczególnie wpłynęły na to zjawisko. A także tatar niezabudowana tworzy nieprzyjemnego zapachu z ust. Dlatego wskazane jest, aby skontaktować się z profesjonalistą w pokarmowej dotyczących częstotliwości sesji. Spożywać dużo wody Doskonały napój dla ochrony przed nieprzyjemny zapach z ust, to po prostu woda. Spożywać alkohol dużą szklankę wody po każdym posiłku pomaga zmyć nagromadzone resztki jedzenia.

Narażenie na ślinę i inne przyczyny, takie jak palenie.

Z dala od pewnych produktów. Pewne produkty przyczyniają się do pachnie z ust nieprzyjemny. To czosnek, cebula, a także niektóre przyprawy, składające się z curry. Tytoń, kawę, alkohol oraz dodatkowo składnik żywności, aby zapobiec. To jest czas, aby myć zęby częściej! Pobudza wydzielanie śliny. Produkcja śliny reklamuje wielkie oddech. Pastylki z mentolem i gumy do żucia, stosowane z umiarem, są używki śliny. Tym nie mniej, małych środków, które mają charakter tymczasowy, a także które nie zakrywają wszystko, jeśli twoje usta nie do końca zdrowe.

 Zrobić łazienki w usta. Aby zapisać oddech Wielkiego, zaproponował zrobić płukania jamy ustnej raz na dobę. Te pokoje mogą być wykończone w sklepie kupiłem płyn do płukania jamy ustnej lub wodą z sodą. Zmiana szczoteczki do zębów. Szczoteczka jest ważnym narzędziem do higieny jamy ustnej, ale wraz z upływem czasu, to może być skażone bakteriami. Dlatego należy dokładnie wypłukać, sklep na czyste miejsce, a także należy go wymieniać co trzy miesiące. Metody naszych przodków. W końcu, oto kilka naturalnych receptur naszych babć, które do tej pory robią.

O świcie, płukać gardło szklanką ciepłej wody w połączeniu z solą oraz sokiem z cytryny Umyć usta mieszaniną octu jabłkowego, świeża mięta, a także wody. Spożywać persil świeże, bogate w chlorofil. Kardamon, anyż i cynamon są także przedmioty, które mogą pomóc, aby odświeżyć usta. Żuć goździki lub ziarna kawy mogą pozbyć się pozostać zapachów. Środowiska-przyjazny glina w połączeniu z wodą, a także odświeża oddech. Иакинф Dompierre, Nieświeży oddech lub nieświeży oddech wpływu 25% do 50% populacji, ale pozostaje tabu na ten czynnik, że nie jest prawdopodobne, aby kiedykolwiek odważył się rozmawiać z lekarzem. Cuchnący oddech choroba-to fenomen, który zwiększa się wraz z wiekiem, a także mężczyźni trzy razy dużo więcej cierpieć, niż kobiety. W 85% przypadków, ten niechciany zapach, spowodowany nieodpowiednią higienę jamy ustnej, z porażką jamy policzkowej zęba lub obecność ubytków nie jest leczona.

Konsekwencje zdrowotne.

W naładowania śmierdzący oddech, mikroorganizmy. Wszyscy w usta kolejne liczba drobnoustrojów zwane beztlenowe, czyli twierdzić, że oni nie potrzebują tlenu, aby żyć i rozmnażać się. Te bakterie żywią się białkami i spożywanie ich, to oni z pewnością uruchom siarki, lotnych substancji. Związki te powodują biednych zapachów. Te mikroorganizmy ukryć między zębami, a także na tylnej części języka. Między zębami, a także na tylnej części języka, tam mniej śliny. Tym nie mniej, ślina częściowo odgrywa rolę czystego anty-bakteryjne.

Zębów szczotkowanie nie wystarcza, dieta również jest bogata w białko, i wszystko, co powoduje suchość w ustach … reklamują rozmnażania się tych mikroorganizmów i produkcja popularnych związków siarki odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach z ust. Próchnica i uszkodzenia tkanek dziąseł, jak kształtowanie пародонтального kieszeni, również są częścią głównych przyczyn nieświeżego oddechu. Jednak to nie jedyne powody.

Migdałki mogą być również zawarte. Krypt, te otwory na powierzchni, które nie są wkładami w żywności, ale i przekształcić w potrzebie ewakuacji martwych komórek amygdala. Amygdala, jak skóra jest zregenerowana szczegółowe i martwe komórki skóry są usuwane na zewnątrz. Gdy nie ewakuowano, martwe komórki gromadzą się w te krypty, zgnilizna, a także wydają nieprzyjemny zapach.