Jak usunąć stres w sposób naturalny?

0
822
Zrelaksować się zasługujesz na to,

Zrelaksować się zasługujesz na to,

Zrelaksować się zasługujesz na to,

Co jest dobre dla ciebie, i to zajmuje mniej czasu, niż myślisz nie potrzebujesz spa-weekend lub wakacje. Każdy z tych porad na usunięcie stresu może pomóc dostać się z OMG do om w mniej niż 15 minut medytować kilka minut praktyki dziennie może pomóc złagodzić niepokój badania pokazują, że codzienna medytacja może zmienić drogi nerwowe mózgu, czyniąc cię bardziej odporne na stres mówi psycholog Robbie Moller Hartman, dr filozofii, Chicago trener zdrowia i rehabilitacji wszystko jest bardzo proste usiądź prosto, kładąc obie stopy na podłodze.

Zamknąć oczy skup swoją uwagę na powtórzeniu-głośno lub w myślach-pozytywnej mantry, taka jak czuję się bezpiecznie lub kocham siebie połóż jedną rękę na brzuchu, aby zsynchronizować mantrę z oddychaniem niech wszelkie rozpraszające myśli przepływające obok, jak chmury oddychać głęboko zrób 5-minutową przerwę i skupić się na swoim oddechu usiądź na wprost, z zamkniętymi oczami, kładąc rękę na brzuchu.

Powoli wdech przez nos, czując, jak oddech zaczyna się w brzuchu i wznosi się na czubku głowy proces odwrotny, jak oddychać przez usta. Głębokie oddychanie przeciwdziała narażonych na stres. Spowalnia rytm serca i obniża ciśnienie krwi mówi psycholog Judith Тутин, doktor filozofii ona certyfikowany trener życia w Rzymie, w stanie Georgia być obecnym zwolnić oświęć 5 minut i skupić się tylko na jednym zachowaniu świadomości mówi Тутин zwróć uwagę, jak powietrze odczuwa się na twarzy, gdy idziesz, i jak twoje stopy czują uderzenie o ziemię.

Ciesz się teksturą i smakiem każdego kawałka jedzenia kiedy spędzasz czas w teraźniejszości i koncentrujesz się na swoich uczuciach, musisz czuć się mniej napięte przeciągnąć się twoja sieć społeczna jest jednym z najlepszych narzędzi do radzenia sobie ze stresem. Porozmawiaj z innymi-najlepiej w cztery oczy, lub przynajmniej przez telefon.

Podziel się tym co się dzieje

Podziel się tym co się dziejeMożna uzyskać świeże spojrzenie, zachowując swoją więź silna ustaw swoje ciało psychicznie skanować swoje ciało, aby zrozumieć, jak stres wpływa na niego każdego dnia. Połóż się na plecach lub usiądź, stawiając nogi na podłogę. Zacznij od palców stóp i wspiąć się na głowę, zauważając, jak czuje się twoje ciało. Po prostu bądźcie świadomi miejsca, gdzie czujesz się ciężko lub swobodnie, nie próbuje nic zmienić mówi Тутин. W ciągu 1-2 minut wyobraź sobie, że każdy głęboki oddech płynie do tej części ciała powtórz ten proces, po przeniesieniu fokusu w górę ciała, zwracając szczególną uwagę na uczucie, które czujesz w każdej części ciała zmniejszyć ciśnienie umieść ciepłe cieplne owinąć wokół szyi i ramion na 10 minut.

Zamknij oczy i rozluźnij mięśnie twarzy, szyi, górnej części klatki piersiowej i pleców. Zdejmij okład i użyj piłkę tenisową lub поролоновый wałek do podcięcia umieść piłkę między plecami a ścianą. Pochyl się do piłki i przytrzymaj miękkie ciśnienie w ciągu sekund następnie przesuń piłkę w inne miejsce i naciśnij mówi Katie Беннингер, praktykującą pielęgniarka i docent Wexner centrum Medycznego Uniwersytetu stanu Ohio w Columbus.Dobry śmiech brzucha nie tylko ułatwia obciążenie psychicznie. Obniża poziom kortyzolu, hormonu stresu ciała i zwiększa poziom substancji chemicznych w mózgu, zwanych эндорфинами, które pomagają do twojego nastroju.

Zrelaksuj się, tuning do swojego ulubionego serialu lub filmu, czytając komiksy lub rozmawiając z kimś, kto sprawia, że uśmiech odpal muzykę badania pokazują, że słuchanie kojącej muzyki może obniżyć ciśnienie krwi, tętno i niepokój utwórz listę utworów lub dźwięków natury ocean, rwący potok, śpiew ptaków i pozwól swojemu umysłowi skupić się na różnych melodiach, narzędziach lub rodzinie w sztuce mówi Беннингер.

Można również wypuszczać parę, kołysząc się pod bardziej optymistyczne melodie lub śpiewać na całe gardło poruszać nie musisz biec, aby uzyskać wysoki zawodnik. Wszystkie rodzaje ćwiczeń, w tym jogi i nordic walking, mogą złagodzić depresję i niepokój, pomaga mózg do uwolnienia przydatnych substancji chemicznych i dając organizmowi możliwość ćwiczyć walkę ze stresem.

Można szybko wybrać się na spacer po okolicy,

Można szybko wybrać się na spacer po okolicy,Wspinać się i schodzić po schodach na kilka pięter lub zrobić kilka ćwiczeń rozciągających, takich jak skłony głowy i drżenie ramionami.  Trzymaj dziennik wdzięczności lub kilku jeden przy łóżku, jeden w torebce, a drugi w pracy aby pomóc ci przypomnieć sobie wszystko to, co dobre w twoim życiu.

Wdzięczność za błogosławieństwa kasuje negatywne myśli i lęku mówi Johnny Эммерлинг, trener poprawy w Greenville, karolina Północna użyj te logi, aby cieszyć się dobrymi wrażeniami, takie jak Uśmiech dziecka, słoneczny dzień i dobre zdrowie. Nie zapomnij, aby uczcić osiągnięcia, takie jak opanowanie nowych zadań w pracy lub nowego hobby. kiedy zaczynasz odczuwać stres, poświęć kilka minut, przeglądając swoje notatki, aby przypomnieć sobie, co jest naprawdę ważne.

Czy kiedykolwiek chciałeś, aby superbohater stresu mógł uratować cię od napięcia korków, chaotyczne spotkań, kłótni ze współmałżonkiem lub napady złości dziecka? Możesz być tym bohaterem, ucząc się zmniejszyć wpływ stresu, kiedy to się dzieje. Nauka tej umiejętności wymaga czasu, doświadczeń i praktyki, ale wygrana jest ogromna. Można być spokojnym, wydajne i skupiony, gdy wiesz, jak szybko usunąć stress jaki jest najszybszy sposób na stress istnieje wiele metod zarządzania stresem. Joga, medytacja uważności i ćwiczenia fizyczne to tylko kilka przykładów tego, jak można złagodzić stres i czynić cuda.

Ale w środku dnia roboczego, na przykład, podczas stresującej rozmowy kwalifikacyjnej o pracę lub kłótni z małżonkiem, nie możesz tak po prostu odejść w medytacji lub odbyć długi spacer. W takich sytuacjach trzeba coś bardziej bezpośredni i niedrogie jeden z najszybszych i niezawodnych sposobów, aby pozbyć się stress wykorzystać jeden lub kilka zmysłów wzrok, słuch, smak, węch, dotyk-lub poprzez ruch ale tak jak ludzie są różni, trzeba będzie zrobić jakieś eksperymenty, aby dowiedzieć się, jaka technika działa najlepiej dla ciebie.