Jak wybrać najlepszy hosting dla twojej strony ?

Pamięci są 3 rodzaje Tutaj staram się wyjątkowo obiecujący stronie internetowej operatora przedsiębiorcy, aby pokazać, że są trzy rodzaje pamięci, która z punktu widzenia biznesu, te dni, drastycznie różne.Ważne, że wymiar przestrzeni do przechowywania domeny jest podłączony pokój więcej marketingowy, a nie problem techniczny. Nielimitowany hosting, oczywiście, nie istnieje fizyczna bariera we wszystkich przypadkach, i w tych dziedzinach przechowywania, jeśli zbyt mocno rozszerzone, w najlepszym przypadku, po prostu powiedzmy, gorsza sprawa,

Można również ubiegać się o obsługę. Podobnie, Rozmiar magazynu-to tylko złudzenie. Normalny zoptymalizowane strony, w przypadku, gdy obraz wielkości są odcięte, więc nie zajmuje 100 kb więcej miejsca, tekst, i ten aspekt jest znikoma. 100 Mb to licząc cały silnik strony (szablon, pliki, bazy danych, itp.) ponad 500 Mb miejsca na dysku, w przypadku ponad 4000 zdjęć może się zmieścić.Jeśli na trzeba, to na pewno nie zaproponował wymieszać hosting stron internetowych z bezpieczeństwem i szybkością powodów (patrz poniżej, na przykład, sekcje dla pamięci wideo).

Wolne miejsca na dysku

Wolne miejsca na dysku Jeśli masz stronę internetową firmy w sądzisz, to zapomnij o nich. Jedynym sposobem, aby rozwiązać twój pieniężnej generującego stronę (lub strony internetowej waszej) stronie eksploatowanych, bezpłatny blog hosting, mieszczący się w blogu (na przykład na blogu.En wordpress.com, bloger.EN, cafeblog.ru z). Te SEO i goście dostają perspektywę bardzo poważne znaczenie, ale nie jako miejsce do przechowywania, ja bym ich.

Jeśli jest to po prostu strona internetowa zwierzątko chcesz, rodzina, przyjaciele, a przy okazji całkiem dobre, może być nawet darmowy hosting. Jednak, jeśli w mało najmniejsze poważnych lub w celach biznesowych, chcesz stronę, to w tym miesiącu kilkaset lub kilka tysięcy forintów nie uratować. Dużo później będziesz żałować, gdy nie można wejść na link, aby dostać się do katalogów, nie możesz uwolnić się od usługodawcy wiele razy błąd reklamy i jeśli płacisz przechowywania rozwiązać, a to kopia może odtwarzać pliki.

Wspólne hosting Mały obiecujący biznes walizka do przechowywania 98% tych środków. W tym czasie, są firmy, że serwery działają, a na niektórych miejsca na dysku i procesora/pamięci/przepustowość dostarczyć dla ciebie. Tłumaczenie  i w tym rzecz – w takim razie, jak zwykle, kilka setek, a 1000 na całym strona działa na jednym serwerze. To nie koniecznie jest to problem, ale rozwiązanie ogranicza cię,

jako przedsiębiorca, powinny być znane. Jeśli twoja strona lub jakiejkolwiek innej strony internetowej na serwerze uruchomić duże obciążenia (na przykład, więcej odwiedzających, lub nawet po prostu źle ustawiony silnik witryny do setek tysięcy utworzonych podnajmu temat ludzie, a roboty Google), to twoja strona tak wolno, że to znacznie pogarszać odwiedzających i konwersji.

Własny serwer dedykowany lub VPS W tym przypadku, praktycznie cały serwer, otrzymasz, który tak безалаберно, jak chcesz. UPU, w przypadku (jest to wirtualny Prywatny serwer, serwer wirtualny, usługa, w skrócie) w sensie fizycznym nie można używać cały serwer, ale to zachowanie w swej istocie bardzo podobne usługi można zamówić.To premium hosting i, jako taki, hosting w porównaniu z drogimi. Tylko działanie własnego serwera (w tym amortyzacji) w rzeczywistości nie pływanie będzie miesiąc 50-100 tys. Forintów. UPU, w przypadku skomplikowanego w takiej cenie będzie określona, ale co miesiąc 5-10 tys. Huf w warunkach pewności nie może być odpowiedniej jakości.

W tym samym czasie, wśród zalet, mówią, że tu nie spowolnić witryny z innych stron internetowych, trzeba mieć określoną liczbę odwiedzających i/lub rozmiaru. Jak tu klient otrzymuje szczególną uwagę, i serwer w stosunku do, w rzeczywistości, swoje potrzeby i swoje fizyczne ograniczenia mogą ograniczyć. (Mam na myśli nie takie firmy-dostawca powinien najbardziej odpowiednie ustawienia zostaną zmuszeni tolerować, jeśli to ostatnie.)
Dodatkowe udogodnienia i usługi, w przypadku bardzo ważne jest to, że umowę przed tym, jak określić, co można dostać za cenę. Kto koszty na serwer (czyli komputer o imieniu żelazo)? Jeśli jesteś częścią serwisu, to co wiesz i jak często będą zastąpione? Kto jest cena transakcji (tj., jeśli nadal potrzebny oddzielny administrator systemu do wynajęcia)?

 Typy przechowywania danych w hostingu

Typy przechowywania danych w hostinguwyżej rodzaju hosting, przedsiębiorczości uwagę na następujące zalety i wady:  Co naprawdę ważne, jest to najlepszy wybór dla przechowywania? Web hosting usługi, jak zwykle, charakterystyczne jest, że parametry techniczne są podane różne pakiety hosting, hosting przypadku usług.

Rozmiar przestrzeni do przechowywania, można użyć bazy danych, itp. Jeśli naprawdę zwolennikiem, ja bym powiedział, że jestem naprawdę dowiedzieć się o marketingu, lub przynajmniej nie stosować to, czego się nauczyli, bo te cechy ilościowe tych, co zwykle trudniej sprzedać. Ale to nie jest najważniejsze.

Jeśli na stronie szukasz, aby zapewnić państwu miejsce do przechowywania, to po prostu prawie nie ma znaczenia dla przestrzeni Rozmiar mój rozmiar – pospolity objaw, który opiera się na doświadczeniu, że klienci wybierają. Dlaczego? Ponieważ obecnie dostępne rozmiary magazynu są ogromne w porównaniu z miejsca faktycznie potrzebny średni stronę. Jeśli poprawnie wyciąć, aby Rozmiar zdjęcia – to, że odwiedzającym i search engine optimization aspekt, przy okazji nie boli – prawie nigdy nie może osiągnąć granice. Zdjęcia 50 kb z, na przykład, teoretycznie obliczonej 20,000 szt (nie błąd, dwadzieścia tysięcy!) w 1 GB. Kiedy potrzebujesz dwadzieścia tysięcy zdjęć na stronie?

Magazynowy dostępność Wolne pokoje przechowywania rzeczy według dostawców usług hostingowych, jak zminimalizować go. Jako instrumentów technicznych, 100% obecność nie może być zagwarantowana, jest czysty. Na 100% zamknij status dostępny, ale to dodatkowe koszty, co oznacza, że strony internetowe nie są w stanie wyprodukować. I tu pojawia się znaczek z cyframi! Powyżej przyjętych na rynku, nikt nie oczekuje 100% dostępności systemu przechowywania danych. na 99% to bardzo dobrze, ponieważ prawie każdy z nich możesz myśleć, że prawie 100, i nieco zamówienia odliczone 1%.

Kompatybilność Zgodność tutaj rozumiem, że hosting provider może zapewnić takie warunki, że twoja strona ci w pracy.Wordpress, na przykład, w przypadku języka angielskiego, takich właśnie, jak można przeczytać, ale każda strona systemu, który chcesz ustawić kod ma swoje wymagania.

A także fakt, że w tym miejscu zaktualizowany silnik, usługodawca ma możliwość i chęć być rozsądnym terminie, w obrębie własnego środowiska, aby zrobić tę modernizację. I to nie wystarczy. Niestety, znany dostawców hostingu, w przypadku zdarza się, że po prostu wygląda jak jajko, że klient to nie kawałek żelaza, który chcesz wynająć, ale chcesz. To może się zdarzyć, na przykład, w WordPress Wewnętrzny błąd serwera, ma prawo pisać swoje szczegółowa opowieść, gdy idiota siedzi na miejscu u klienta w ciągu kilku godzin.

Prędkość Przechowywania w przypadku krytycznej prędkości. Tutaj, z jednej strony, połączenie z internetem serwera jest to, aby być zrozumianym, chociaż w większości przypadków jest to mniej korków. W w związku z tym nie należy zapominać, że wszystko hosting-to w istocie komputer. Jak twój dom, samochód zbyt wolno, jeśli jesteś już stary, lub jeśli chcesz po prostu mieć dziesiątki otwartych programów, podczas gdy 5 plik do pobrania i filmy można oglądać, to samo można powoli repozytorium serwera lub czynności w czasie (dokładniej, którzy byli do tej pory wystarczająco dużo pamięci i mocy procesora na dziś są przestarzałe), lub jeśli po prostu tysiące ludzi chce film do pobrania o tym.