O nas

Jestem Jawa fanatyk jak ja tworzę, trenerów, blog, zajmuję się organizacją imprez i konferencji. Uniwersytet Debreczyna została przeprowadzona w opracowywaniu programów jak matematyk, obecnie Training360 na szkoleniach. Od 1998 roku zajmuję się programowania obiektowego i inżynierii oprogramowania z wysokimi kwalifikacjami w zakresie Java i tworzenia aplikacji java. Prowadzi rozwój, architekturę jak ja pracował/pracuje w rządowych, bankowych, telekomunikacyjnych i energetycznych projektów.

Zainteresowanie obszarach
Obiektowego projektowania i programowania, język UML, metodologii Agile, rozproszonych systemów middleware, komunikat zorientowane warstwy pośredniej (mama), service oriented architecture (SOA), w języku Java SE i Java EE, to interfejs użytkownika, zapewnienie jakości, praca w zespole, optymalizacja, testowanie, zarządzanie aplikacjami, ciągła integracja, , e-administracja, cloud computing, internet rzeczy.

Wakacje
W wolnym czasie staram się piesze wycieczki, zarówno pieszo jak i na rowerze (Kelly osi Czerwony trekking i rowerów drogowych), a jako hobby skrzynki z powłoką (Garmin urządzenie GPSMAP 60), PMR-rel (Oregon naukowych TP380), a później i latawce z (Symfonia plaża 2.1). Kocham grać w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i ping-pong, zimą tygodniu, przynajmniej ja na nartach więcej, niż jeden raz na łyżwach. Kocham podróżować, zarówno wewnątrz kraju, jak i na weekend, nawet za granicą. Ja dużo czytam, często chodzę do teatru, na koncert