Jak pozbyć się bólu brzucha?

0
432

Wzdęcia, zgaga, co zrobić, aby ułatwić ich?

Jakie skurcze i zgaga. Bóle brzucha są bóle w stopie lub łydce, niekontrolowane skurcze mięśni (tutaj, żołądek). Zgaga lub refluks, zaburzenia żołądkowo-пищеводный występuje, gdy poziom kwasowości, wywodzących się z żołądka z powrotem do przełyku. Soku żołądkowego z żołądka być również kwaśne na ścianach przełyku, wtedy mogą być uczucia pieczenia lub podrażnienia. Gdy zdarzają się, jak go złagodzić?

Ból brzucha zmienia się: w wielu przypadkach, mogą być bardzo skrajne. Zdarzają się zwykle po jedzeniu lub w nocy. Zgaga, są one oznaczone uczucie poziomem kwasowości i kwasowości żołądka, a także będzie w raz pochodzą z zgaga w gardle lub w ustach. One pojawiają się po tym, jak danie. Do tego, że muszą być. Ból w brzuchu mogą być przyczyny, które bardzo zróżnicowane. W większości przypadków, są one połączone z nadmiernym spożywaniem kwaśnych pokarmów, ostre, albo tłuste, albo niesamowite drinki. Napięcie jest również momentem rozruchowym od ciebie tylko jedno pytanie w brzuchu: one często wpływają na ludzi martwi się, że szybko jem, a robię co innego, a także nie biorąc trochę czasu, aby żuć.

Ból w brzuchu dodatkowo jest bardziej typowe podczas ciąży (zwłaszcza w iii kwartale), w szczególności pod wpływem produkcji progesteronu, który powoduje rozluźnienie mięśni tkanki z obszaru żołądka. Mogą one być również wynikiem zaburzeń przewodu pokarmowego: w tym przypadku ból przeznaczony do usuwania zanieczyszczonych produktów spożywczych z organizmu. Przestają po rzucie w górę. Zgaga może być również spowodowane przez niezrównoważone diety, zbyt obfite w tłuszcze, kwaśnych produktów, tak jak gorące jedzenie lub picie. Niektóre leki, takie jak leki przeciwbólowe, mogą dodatkowo powodować oparzenia.

Naturalne środki zaradcze mogą pomóc złagodzić rozstrój żołądka.

Bank na wszystko-naturalne leczenie. Niektóre naturalne środki mogą pomóc uspokoić rozstrój żołądka. Sok z kapusty (w postaci ampułek, aptekę lub sklep spożywczy) jest bardzo niezawodny. Możesz także spróbować napar z imbirowego: przeczyszczenie mały przedmiot świeżego imbiru w szklance wrzącej wody i napojów. Można również przygotować napar z bazylii, kopru, a także biała wierzba. Ekstrakty z lukrecji lub fioletowy także są wiarygodne.

Homeopatia może dodatkowo ułatwić ciebie: jeśli twój dyskomfort оттеняются lęk, weź trzy granulki Sulfuricum salicylicium 5 h 3 razy dziennie. Jeśli nie pochodzą one z pomocą reflux, wybierz pięć granulek Аргентум nitricum 9 CH trzy razy dziennie. W końcu, proszę, nie mogę się doczekać, aby podzielić posiłek. Jeśli ból brzucha są naprawdę przygnębiające, musisz zrozumieć, że są Dostępne leki w aptekach, aby ułatwić. Zapytaj farmaceuty dla kierownictwa, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży.

Aby uniknąć bólu i zgagi, śledzić materiał talerze: próba trzymać się z dala od kuchni, które są zbyt tłuste (smażone w sosie …) lub zbyt pikantne, kwaśne produkty (na przykład, jabłko, pomidor, surowej cebuli …). Wybierz jedzenie na strukturę grubych, jak banany, a także ryżu jako przykład. Wśród nich, melisy znane, aby zmniejszyć produkcję kwasu żołądkowego, który pomaga chronić powierzchnię ściany żołądka oraz pokarmowego. Może być traktowana jako herbaty.

Rośliny, które pomagają bóle brzucha i skurcze.

Korzystanie z korzenia lukrecji również skuteczny i również określana przez komisję E do walki z ropień żołądka oraz przełyku. To pomaga w tworzeniu błony śluzowej, która pokrywa ściany żołądka powierzchni, a także chroni ją przed soku żołądkowego. Ze względu na ich wysoką materiał pektyny i śluz, zefir, fioletowy, wiąz, dziewanny, meksykański kaktus, a także babka, zazwyczaj używany w celu złagodzenia stanu zapalnego błony śluzowej, выстилающей układ trawienny.

Na stronie olejków eterycznych, olejek eteryczny Clementine, masaż brzuszka i splotu słonecznego, osłabione w olej pomaga złagodzić zgagę. Ważne eteryczne mięty, a także rzymskiego rumianku również działać na bazie kwasu refluks, jednak w środku. Porozmawiać z ekspertem. Ostatecznie, aromaty, ekstrakt z kurkumy-to doskonały przeciwutleniacz, który pomaga w walce ze zgagą, który można spożywać w postaci proszku, mieszanki lub płyn.